Co wam się nie podoba u Arabów ?

Kochasz muzułmanina, dopiero poznałaś jednego, żyjesz z nim od lat? To jest dział dla Ciebie.

Postprzez pawelkubicki » 23 Wrz 2006, 19:01

proponuje jak zawsze:

1. nie licytowac sie

2. nie obrazac

3. z braku czasu zamiast moderowania zamykam watek
pawelkubicki
Administrator
Administrator

Postprzez Leila_Syria » 23 Wrz 2006, 18:53

"Kobieta" napisał(a):
Stamtąd gdzie mieszkam, bo znam zarówno tą kobietę
jak i jej męża
Widzę, że jak na tym forum ma się inne zdanie na temat islamu to jest to juz głupota??ciekawa jest ta wasza słynna "tolerancja"

no czekawa opinia ..
sluchaj kobieto opowiem ci mala chistorike ..pac laskawa i przeczytaj ,,
ja mieszkalam w warszawie 2 lata i mialan mloda faina sonsiatke .. mialo 4ro dzieci ,, (na raze wszystko O.K)
akedis uslyszalam jak dwoje wolalo na dziadka dziadek ,
a mlotrza 2ga wolala tata !!!
a okazalo sie ze miala 2 z mazem i 2 z tesiciem ,,
bylam w szoku na poczontku ale szypko mi minelo ..
okreslam ze byla KATOLICZKA POLKA latala do kosciola co niedziela ..
ale uwazam sie za otwarta osoba i nie osandzam wszystkich polakow za zachowanie jedniej osobi ..

NIECH ZYJE TOLERANCJA
Awatar użytkownika
Leila_Syria
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez Kobieta » 23 Wrz 2006, 18:04

Tak tak na pewno by nie wrocila! Zostala by pomywaczka dla jego 2 zon. Dziewczyno nie wiem skad ty takie wiadomosci bierzesz? Nie lubisz Arabow ..Polacy sa nachalni...a mozesz ty mi powiedziec na czym polega twoja niezaleznosc i madrosc? Bo do tej pory twoje posty sa szczytem glupoty!

Stamtąd gdzie mieszkam, bo znam zarówno tą kobietę jak i jej męża
Widzę, że jak na tym forum ma się inne zdanie na temat islamu to jest to juz głupota??ciekawa jest ta wasza słynna "tolerancja"
Kobieta
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez Olivia » 23 Wrz 2006, 17:32

"Kobieta" napisał(a):ona nie jezdziła tam, bo pewnie już by nie wróciła...pozatym jej mąż nie szanuje również córki, uwaza ją za coś gorszego
pozatym jesli chodzi o scisłosc...
może i polacy czasami nachalni są, ale bedąc w Polsce kobiety moga się ubierać jak chcą...moga się kształcić i być niezależne...a w państwach stricte islamskich??...

Tak tak na pewno by nie wrocila! Zostala by pomywaczka dla jego 2 zon. Dziewczyno nie wiem skad ty takie wiadomosci bierzesz? Nie lubisz Arabow ..Polacy sa nachalni...a mozesz ty mi powiedziec na czym polega twoja niezaleznosc i madrosc? Bo do tej pory twoje posty sa szczytem glupoty!
Awatar użytkownika
Olivia
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez Kobieta » 23 Wrz 2006, 16:30

ona nie jezdziła tam, bo pewnie już by nie wróciła...pozatym jej mąż nie szanuje również córki, uwaza ją za coś gorszego
pozatym jesli chodzi o scisłosc...
może i polacy czasami nachalni są, ale bedąc w Polsce kobiety moga się ubierać jak chcą...moga się kształcić i być niezależne...a w państwach stricte islamskich??...
Kobieta
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez Aynur » 23 Wrz 2006, 14:12

"Olivia" napisał(a):
"taliba" napisał(a):oliwio,kobieta napisala,ze on ma 2 zony i dzieci w swoim kraju,o czym jego zona dowiaduje sie po latach nieswiadomosci,wiec nie chodzi tu o nieslubne dzieci.

a wiec zachodzi pytanie dlaczego nie dowiedziala sie o tym wczesniej ? Dlaczego nie jezdzila do jego kraju? Czyzby nie poznala rodziny swojego meza? Kobiety same sa winne jezeli wpakuja sie w takie zwiazki. Wystarczy tylko logicznie myslec i nie dac sie zaslepic a zadna z nas nie uwikla sie w taka sytuacje.

Dokladnie tak
I my tu tez czesto piszemy, ze gdy ktoras z nas wchodzi w taki zwiazek to 99% czeka ja to.
Gdy ktos sie na to godzi, jego sprawa.
Awatar użytkownika
Aynur
Uzależniony
Uzależniony

Postprzez Olivia » 23 Wrz 2006, 13:33

"taliba" napisał(a):oliwio,kobieta napisala,ze on ma 2 zony i dzieci w swoim kraju,o czym jego zona dowiaduje sie po latach nieswiadomosci,wiec nie chodzi tu o nieslubne dzieci.

a wiec zachodzi pytanie dlaczego nie dowiedziala sie o tym wczesniej ? Dlaczego nie jezdzila do jego kraju? Czyzby nie poznala rodziny swojego meza? Kobiety same sa winne jezeli wpakuja sie w takie zwiazki. Wystarczy tylko logicznie myslec i nie dac sie zaslepic a zadna z nas nie uwikla sie w taka sytuacje.
Awatar użytkownika
Olivia
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez taliba » 23 Wrz 2006, 12:15

oliwio,kobieta napisala,ze on ma 2 zony i dzieci w swoim kraju,o czym jego zona dowiaduje sie po latach nieswiadomosci,wiec nie chodzi tu o nieslubne dzieci.
taliba
Newbie

Postprzez Olivia » 23 Wrz 2006, 08:35

"Kobieta" napisał(a):nachalność przedewszystkim, również to, że nie rozumieja słowa NIE (własne doświadczenia)
pozatym według obserwacji poczynionej na pewnych małżeństwach...nie szanowanie kobiet i traktowanie ich jak osób niżej kategorii...żona po 10 latach dowiedziała się, że on ma dwie zony w kraju u siebie, gdzie jeździł na wakacje( dzieci tez)...
traktowanie kobiet jako własności...pokłociła sie z mężem, chciała pójsc na spotkanie-on, że jest jego własnością i, że nigdzie bez jego zgody nie pójdzie
Te cechy mozemy w zupelnosci odniesc rowniez do Polakow,a nie tylko do Arabow.Maz mojej przyjaciolki(Polak)traktuje ja swoja wlasnosc,nie pozwala samej na spodkania chodzic,a nieslubne dzieci i inne kobiety wystepuja tak czesto w naszym spoleczenstwie ,ze to juz nikogo nie dziwi.A co do wad Arabow ,to nie moge ogolnie stwierdzic jakie wady maja,ale po 12 latach malzenstwa wiem jakie wady ma moj maz :wink:
Awatar użytkownika
Olivia
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez Kobieta » 23 Wrz 2006, 06:18

nachalność przedewszystkim, również to, że nie rozumieja słowa NIE (własne doświadczenia)
pozatym według obserwacji poczynionej na pewnych małżeństwach...nie szanowanie kobiet i traktowanie ich jak osób niżej kategorii...żona po 10 latach dowiedziała się, że on ma dwie zony w kraju u siebie, gdzie jeździł na wakacje( dzieci tez)...
traktowanie kobiet jako własności...pokłociła sie z mężem, chciała pójsc na spotkanie-on, że jest jego własnością i, że nigdzie bez jego zgody nie pójdzie
Kobieta
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez Aynur » 21 Wrz 2006, 14:50

"-=inka=-" napisał(a):nasuwa się tylko jeden wniosek nie warto wogóle brać ślubu :D

Pomysl dobry, tylko nie moglas tego wczesniej powiedziec :roll: ?
Awatar użytkownika
Aynur
Uzależniony
Uzależniony

Postprzez -=inka=- » 21 Wrz 2006, 12:35

nasuwa się tylko jeden wniosek nie warto wogóle brać ślubu :D
-=inka=-
Newbie

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez Al-Ayat » 21 Wrz 2006, 12:32

Przypomniał mi się rysunek A. Mleczki jak rozmawiają dwie dziewoje odziane w skóry przed jaskinią.
- Dobrze by było byśmy się spotykali z naszymi mężczyznami nie tylko dla seksu. Może nazwijmy to miłością?

Nie pamiętam dokładnie ale taki był mniej więcej sens...
Image

http://promea-architekci.pl/
Parom mieszanym życzę samych córek ;)
Awatar użytkownika
Al-Ayat
Uzależniony
Uzależniony

Miejscowość: Śląsk

Postprzez Aynur » 21 Wrz 2006, 12:24

Pewnie, ze powinno byc cos jeszcze w tym serwisie, ale "to" przeciez jest najwazniejsze, a tak analogicznie: do miłośći, przywiązania, oparcia w drugiej osobie itd. tez nie potrzeba slubu.
Uwaga, weszlyscie w slepy zaulek :wink: .

[size=8px]kurde, tak czytam te swoje posty i nie wierze, ze to wlasnie ja to wszystko wypisuje...[/size]
Awatar użytkownika
Aynur
Uzależniony
Uzależniony

Postprzez -=inka=- » 21 Wrz 2006, 11:55

Właśnie, małżeństwo nie polega na zaspokajaniu tylko i wyłącznie potrzeb seksualnych (bo do tego nie potrzeba ślubu)chodzi o coś więcej np. miłość, przywiązanie, oparcie w drugiej osobie itd. :D
-=inka=-
Newbie

Miejscowość: Bydgoszcz

Następna

Wróć do Związki polsko-arabskie i chrześcijańsko-muzułmańskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości